Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECW-F4124JLB
ECW-F4124JLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECW-F4124JLB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECW-F4124JLB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.12UF 5% 400VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECW-F4124JLB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.12UF 5% 400VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73153 pcs Φύλλο δεδομένων ECW-F4124JLB View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 400V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" L x 0.276" W (15.50mm x 7.00mm)
Σειρά ECW-F(L) Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECWF4124JLB Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.12µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.12µF