Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECW-F2474RHA
ECW-F2474RHA
ECW-F2474RHA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECW-F2474RHA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECW-F2474RHA
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 3% 250VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
700 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECW-F2474RHA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 3% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 134878 pcs Φύλλο δεδομένων ECW-F2474RHA View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±3%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.331" W (13.00mm x 8.40mm)
Σειρά ECW-F(A) Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECWF2474RHA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.47µF