Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECQ-V1273JM5
ECQ-V1273JM5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECQ-V1273JM5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECQ-V1273JM5
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.027UF 5% 100VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECQ-V1273JM5 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 0.027UF 5% 100VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5203 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-V Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 100V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm)
Σειρά ECQ-V Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECQV1273JM5 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.027µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 0.027µF εφαρμογές General Purpose