Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > ECQ-E2155KB
ECQ-E2155KB
ECQ-E2155KB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECQ-E2155KB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECQ-E2155KB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECQ-E2155KB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 175572 pcs Φύλλο δεδομένων ECQ-E(B) Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.602" L x 0.339" W (15.30mm x 8.60mm)
Σειρά ECQ-E(B) Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα ECQE2155KB
P10981
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.657" (16.70mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial χωρητικότητα 1.5µF