Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECO-S2AP182BA
ECO-S2AP182BA
ECO-S2AP182BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECO-S2AP182BA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECO-S2AP182BA
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECO-S2AP182BA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 63622 pcs Φύλλο δεδομένων TS-UP Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά TS-UP
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.84A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.266A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Αλλα ονόματα ECOS2AP182BA
P6993
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 129 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 129 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 1800µF εφαρμογές General Purpose