Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECK-DNA222ME
ECK-DNA222ME
ECK-DNA222ME
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECK-DNA222ME με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECK-DNA222ME
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 2200PF 250VAC Y5U RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECK-DNA222ME Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 2200PF 250VAC Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4996 pcs Φύλλο δεδομένων ECK-DNA, DNB
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας Y5U (E) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia (11.00mm)
Σειρά NS-A Ακροαματικότητα X1, Y1
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα ECKDNA222ME
P10452
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc χωρητικότητα 2200pF