Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Δίκτυα πυκνωτών, συστοιχίες > ECJ-RVB1H682M
ECJ-RVB1H682M
ECJ-RVB1H682M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECJ-RVB1H682M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECJ-RVB1H682M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ARRAY 6800PF 50V X7R 1206
Product parameter
Αριθμός μέρος ECJ-RVB1H682M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ARRAY 6800PF 50V X7R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ECJ-R