Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECJ-2VB2D472K
ECJ-2VB2D472K
ECJ-2VB2D472K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECJ-2VB2D472K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECJ-2VB2D472K
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 4700PF 200V X7R 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECJ-2VB2D472K Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 4700PF 200V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5479 pcs Φύλλο δεδομένων ECD,ECJ,ECY PackagingECD,ECJ,ECY Handling PrecautionsECJ (100V,200V)ECD,ECJ,ECY Handling Precautions(2)ECD,ECJ,ECY Packaging(2)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)