Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECJ-2VB1C823K
ECJ-2VB1C823K
ECJ-2VB1C823K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECJ-2VB1C823K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECJ-2VB1C823K
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 0.082UF 16V X7R 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECJ-2VB1C823K Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 0.082UF 16V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)