Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > ECJ-1VB2A221K
ECJ-1VB2A221K
ECJ-1VB2A221K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECJ-1VB2A221K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECJ-1VB2A221K
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 220PF 100V X7R 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECJ-1VB2A221K Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 220PF 100V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5040 pcs Φύλλο δεδομένων ECD,ECJ,ECY PackagingECD,ECJ,ECY Handling PrecautionsECJ (100V,200V)ECD,ECJ,ECY Handling Precautions(2)ECD,ECJ,ECY Packaging(2)
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)