Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECE-P2GA152HA
ECE-P2GA152HA
ECE-P2GA152HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECE-P2GA152HA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECE-P2GA152HA
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ECE-P2GA152HA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4315 pcs Φύλλο δεδομένων T-HA Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.969" Dia (50.00mm) Σειρά T-HA
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 5.22A @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 7.308A @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Αλλα ονόματα ECEP2GA152HA
P13222
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.984" (25.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.150" (80.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 122 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 122 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1500µF εφαρμογές General Purpose