Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECA-2WM3R3
ECA-2WM3R3
ECA-2WM3R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECA-2WM3R3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECA-2WM3R3
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECA-2WM3R3 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά M
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 60mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 102mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα ECA2WM3R3
P5342
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 3.3µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:ECA.0B.305.CLL
  • Κατασκευαστές:LEMO
  • Περιγραφή:CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
  • Σε απόθεμα:4638
ECA-2WM2R2B Image
  • Μέρος#:ECA-2WM2R2B
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
  • Σε απόθεμα:435910
ECA-2WM3R3B Image
  • Μέρος#:ECA-2WM3R3B