Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECA-2WHG4R7B
ECA-2WHG4R7B
ECA-2WHG4R7B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECA-2WHG4R7B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECA-2WHG4R7B
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECA-2WHG4R7B Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 165668 pcs Φύλλο δεδομένων ECA-2WHG4R7B View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά NHG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 49mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 73.5mA @ 100kHz