Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECA-2AHG100B
ECA-2AHG100B
ECA-2AHG100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECA-2AHG100B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECA-2AHG100B
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECA-2AHG100B Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1118551 pcs Φύλλο δεδομένων ECA-2AHG100B View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά NHG
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 54mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 108mA @ 100kHz