Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECA-1EM470B
ECA-1EM470B
ECA-1EM470B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECA-1EM470B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECA-1EM470B
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECA-1EM470B Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2544023 pcs Φύλλο δεδομένων ECA-xxM Series, Type AECA-xxM Spec Sheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά M
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 221mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -