Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > ECA-0JM221
ECA-0JM221
ECA-0JM221
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECA-0JM221 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECA-0JM221
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος ECA-0JM221 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1899220 pcs Φύλλο δεδομένων ECA-xxM Series, Type A
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά M
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 240mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 408mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα ECA0JM221
P5112
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 220µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
ECA-0JM153 Image
  • Μέρος#:ECA-0JM153
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
  • Σε απόθεμα:125292
ECA-0JM103B Image
  • Μέρος#:ECA-0JM103B
  • Περιγραφή:CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
  • Σε απόθεμα:132793
ECA-0JM221I Image
  • Μέρος#:ECA-0JM221I