Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > DSP1A-DC12V-R
DSP1A-DC12V-R
DSP1A-DC12V-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DSP1A-DC12V-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DSP1A-DC12V-R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DSP1A-DC12V-R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15114 pcs Φύλλο δεδομένων DSP Series
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC, 30VDC - Max Σειρά DSP
Χρόνος αποδέσμευσης 5ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Sealed - Fully
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 8A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 480 Ohms πηνίο ισχύος 300 mW
πηνίο Τρέχουσα 25.0mA