Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Σήμα ρελέ, μέχρι 2 ενισχυτές > DS2E-S-DC24V-R
DS2E-S-DC24V-R
DS2E-S-DC24V-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DS2E-S-DC24V-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DS2E-S-DC24V-R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DS2E-S-DC24V-R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5668 pcs Φύλλο δεδομένων DS Series
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC, 220VDC - Max Σειρά DS
Χρόνος αποδέσμευσης 5ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 2.88 kOhms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 8.3mA