Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Σήμα ρελέ, μέχρι 2 ενισχυτές > DS2E-ML-DC24V
DS2E-ML-DC24V
DS2E-ML-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DS2E-ML-DC24V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DS2E-ML-DC24V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Product parameter
Αριθμός μέρος DS2E-ML-DC24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5906 pcs Φύλλο δεδομένων DS Series
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) - Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC, 220VDC - Max Σειρά DS
Χρόνος αποδέσμευσης 5ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 2A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Latching, Single Coil πηνίο Αντίσταση 3.2 kOhms
πηνίο ισχύος 180 mW πηνίο Τρέχουσα 7.5mA