DMG563H50R
DMG563H50R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DMG563H50R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DMG563H50R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DMG563H50R Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 387342 pcs Φύλλο δεδομένων DMG563H5
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 50V
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 500µA, 10mA transistor Τύπος 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMini5-F3-B Σειρά -
Αντίσταση - Βάση εκπομπού (R2) 47 kOhms Αντίσταση - Βάση (R1) 47 kOhms, 10 kOhms
Ισχύς - Max 150mW Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD (5 Leads), Flat Lead Αλλα ονόματα DMG563H50RDKR
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα - Μετάβαση - Λεπτομερής περιγραφή Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 150mW Surface Mount SMini5-F3-B
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 80 @ 5mA, 10V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 500nA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100mA Αριθμός μέρους βάσης DMG563