DMA561010R
DMA561010R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DMA561010R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DMA561010R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS PREBIAS DUAL PNP SMINI5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DMA561010R Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 417908 pcs Φύλλο δεδομένων DMA56101 Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 50V
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 500µA, 10mA transistor Τύπος 2 PNP - Pre-Biased (Dual)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMini5-F3-B Σειρά -
Αντίσταση - Βάση εκπομπού (R2) 10 kOhms Αντίσταση - Βάση (R1) 10 kOhms
Ισχύς - Max 150mW Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 5-SMD, Flat Leads Αλλα ονόματα DMA561010RDKR
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα - Μετάβαση - Λεπτομερής περιγραφή Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 150mW Surface Mount SMini5-F3-B
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 35 @ 5mA, 10V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 500nA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100mA Αριθμός μέρους βάσης DMA56101