Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Σήμα ρελέ, μέχρι 2 ενισχυτές > DF2E-L2-DC12V
DF2E-L2-DC12V
DF2E-L2-DC12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DF2E-L2-DC12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DF2E-L2-DC12V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DF2E-L2-DC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5874 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) - Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 125VAC, 60VDC - Max Σειρά DF
Χρόνος αποδέσμευσης 3ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 255-1044
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Latching, Dual Coil πηνίο Αντίσταση 720 Ohms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA