Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > DB3J201K0L
DB3J201K0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DB3J201K0L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DB3J201K0L
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMINI3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DB3J201K0L Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMINI3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 662867 pcs Φύλλο δεδομένων DB3J201K
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 550mV @ 500mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 20V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMini3-F2-B
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 4.3ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-85 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 125°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount SMini3-F2-B
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 10V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 500mA
Χωρητικότητα @ VR, F 12pF @ 10V, 1MHz