Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > DB2J20100L
DB2J20100L
DB2J20100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DB2J20100L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DB2J20100L
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMINI2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs75000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DB2J20100L Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMINI2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1654947 pcs Φύλλο δεδομένων DB2J201
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 550mV @ 500mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 20V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMini2-F5-B
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 4.3ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F Αλλα ονόματα DB2J20100LTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 125°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount SMini2-F5-B Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 10V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 500mA Χωρητικότητα @ VR, F 12pF @ 10V, 1MHz