Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > DA4J101K0R
DA4J101K0R
DA4J101K0R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DA4J101K0R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DA4J101K0R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DA4J101K0R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 457907 pcs Φύλλο δεδομένων DA4J101K0R
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 100mA
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 80V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMini4-F3-B
Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 3ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, Flat Leads Αλλα ονόματα DA4J101K0RTR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount 4-SMD, Flat Leads
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 80V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 100mA (DC)