Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > CB1F-R-M-24V
CB1F-R-M-24V
CB1F-R-M-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB1F-R-M-24V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB1F-R-M-24V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB1F-R-M-24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18366 pcs Φύλλο δεδομένων CB Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 14 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
εναλλαγή τάσης 28VDC - Nom Σειρά CB
Χρόνος αποδέσμευσης 15ms Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Resistor, Sealed - Flux Protection Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 20A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 287 Ohms πηνίο ισχύος 2 W
πηνίο Τρέχουσα 84.0mA