Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > CB1AF-T-R-P-12V
CB1AF-T-R-P-12V
CB1AF-T-R-P-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB1AF-T-R-P-12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB1AF-T-R-P-12V
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB1AF-T-R-P-12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25863 pcs Φύλλο δεδομένων CB Relays
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 7 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 14VDC - Nom Σειρά CB
Χρόνος αποδέσμευσης 15ms Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Resistor, Sealed - Flux Protection Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy, Cadmium Free Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 89.5 Ohms πηνίο ισχύος 1.6 W
πηνίο Τρέχουσα 134mA