CB1-T-R-B-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB1-T-R-B-12V με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Περιγραφή | CB RELAY WITH ISO TERMINAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | CB1-T-R-B-12V | Κατασκευαστής | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 18462 pcs | Φύλλο δεδομένων | Relay User GuideCB Relays |
| Κατηγορία | Ηλεκτρονόμοι | Σειρά | * |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
CB101387 - Κατασκευαστές:
AMP Connectors / TE Connectivity - Περιγραφή:
SPINDLE 10 X 4MM (BLACK) - Σε απόθεμα:
996070
- Μέρος#:
CB1-T-D-WM-12V - Κατασκευαστές:
Panasonic - Περιγραφή:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V - Σε απόθεμα: