ASX210A12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASX210A12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | ASX210A12 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Περιγραφή | RELAY TELECOM DPDT 10MA 10V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ASX210A12 | Κατασκευαστής | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | RELAY TELECOM DPDT 10MA 10V | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5252 pcs | Φύλλο δεδομένων | SX Relays (ASX) |
| Κατηγορία | Ηλεκτρονόμοι | Ενεργοποίηση Τάσης (Max) | 9.6 VDC |
| Απενεργοποίηση Τάσης (Min) | - | Στυλ λήξης | Gull Wing |
| εναλλαγή τάσης | 10VDC - Max | Σειρά | ASX |
| Χρόνος αποδέσμευσης | 5ms | Τύπος ρελέ | Telecom |
| Συσκευασία | Tube | Αλλα ονόματα | 255-1585 255-1585-5 255-1585-ND |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 70°C | Λειτουργήστε Ώρα | 5ms |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount | Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) | 10mA |
| Επικοινωνία Υλικό | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) | Φόρμα Επικοινωνίας | DPDT (2 Form C) |
| πηνίο τάσης | 12VDC | Coil Τύπος | Latching, Single Coil |
| πηνίο Αντίσταση | 4.11 kOhms | πηνίο ισχύος | 35 mW |
| πηνίο Τρέχουσα | 2.9mA |