Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ υψηλής συχνότητας (RF) > ARS14A12
ARS14A12
ARS14A12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ARS14A12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ARS14A12
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY RF SPDT 500MA 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ARS14A12 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY RF SPDT 500MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17997 pcs Φύλλο δεδομένων ARS Series Datasheet ~
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης Gull Wing
εναλλαγή τάσης 30VDC - Max Σειρά ARS
Χρόνος αποδέσμευσης 6ms Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 255-2702 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 10ms τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA Επικοινωνία Υλικό Gold Plating
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 720 Ohms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA