Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ υψηλής συχνότητας (RF) > ARN30A12X
ARN30A12X
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ARN30A12X με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ARN30A12X
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY RF SPDT 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ARN30A12X Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY RF SPDT 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1184 pcs Φύλλο δεδομένων RN Series (ARN)
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης Gull Wing
εναλλαγή τάσης - Σειρά ARN
Χρόνος αποδέσμευσης 5ms Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 5ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Sealed - Flux Protection Επικοινωνία Υλικό Gold Plating
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 450 Ohms
πηνίο ισχύος 320 mW πηνίο Τρέχουσα 26.7mA