AN80M27RSPTX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AN80M27RSPTX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AN80M27RSPTX
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 500MA SP5SUA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AN80M27RSPTX Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 500MA SP5SUA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5232 pcs Φύλλο δεδομένων AN80MxxRSP Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.7V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP-5SUA
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SP-5SU
PSRR 58.8dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα AN80M27RSPTXTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 500mA SP-5SUA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 3mA Τρέχουσες - εξόδου 500mA