Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Snap δράσης, διακόπτες ορίου > AM51644D73N-A
AM51644D73N-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AM51644D73N-A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AM51644D73N-A
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AM51644D73N-A Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4804 pcs Φύλλο δεδομένων AM5(QV) Switches
Κατηγορία Διακόπτες Τάση Αξιολόγηση - DC 125V
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά AM5
Δύναμη απελευθέρωσης 40gf Pretravel 0.125" (3.2mm)
Συσκευασία Bulk Overtravel 0.055" (1.4mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Θέση λειτουργίας 0.730" (18.5mm)
Δύναμη λειτουργίας 240gf τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000,000 Cycles
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Cadmium Free ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι 0.040" (1.0mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 16A (AC), 600mA (DC)