Σπίτι > Προϊόντα > Βιομηχανικοί έλεγχοι > Ελεγκτές - διαδικασία, η θερμοκρασία > AKT91122001
AKT91122001
AKT91122001
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AKT91122001 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AKT91122001
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 259 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AKT91122001 Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 259 pcs Φύλλο δεδομένων KT Temperature Controllers Datasheet
Κατηγορία Βιομηχανικοί έλεγχοι Βάρος 0.816 lb (370.13g)
Τάσης - Προμήθεια 100 ~ 240VAC Τύπος Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T)
Στυλ λήξης Screw Terminal Σειρά KT9
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 92.00mm x 92.00mm Τύπος εξόδου Relay, Voltage (External SSR)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 4, 4
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εύρος εισόδου -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Προστασία Ingress IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Χαρακτηριστικά - οθόνη Τύπος LED - Dual Color Characters
Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.710" (18.00mm), 0.520" (13.20mm) Λεπτομερής περιγραφή Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount