Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Σήμα ρελέ, μέχρι 2 ενισχυτές > AGN210S24
AGN210S24
AGN210S24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AGN210S24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AGN210S24
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AGN210S24 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26801 pcs Φύλλο δεδομένων GN Relays (AGN)
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) - Στυλ λήξης Gull Wing
εναλλαγή τάσης 125VAC, 110VDC - Max Σειρά AGN
Χρόνος αποδέσμευσης 4ms Τύπος ρελέ Telecom
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 4ms τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Latching, Single Coil
πηνίο Αντίσταση 4.8 kOhms πηνίο ισχύος 120 mW
πηνίο Τρέχουσα 5.0mA