Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Σήμα ρελέ, μέχρι 2 ενισχυτές > AGN200S12
AGN200S12
AGN200S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AGN200S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AGN200S12
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AGN200S12 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41424 pcs Φύλλο δεδομένων GN Relays (AGN)
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης Gull Wing
εναλλαγή τάσης 125VAC, 110VDC - Max Σειρά AGN
Χρόνος αποδέσμευσης 4ms Τύπος ρελέ Telecom
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 255-1853
AGN200S12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 4ms
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A Επικοινωνία Υλικό Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.03 kOhms
πηνίο ισχύος 140 mW πηνίο Τρέχουσα 11.7mA