Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ αυτοκινητοβιομηχανίας > AEV14012W
AEV14012W
AEV14012W
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AEV14012W με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AEV14012W
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 120A 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AEV14012W Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY AUTOMOTIVE SPST 120A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1079 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1 VDC Στυλ λήξης Stud
εναλλαγή τάσης 400VDC - Nom Σειρά AEV
Χρόνος αποδέσμευσης 30ms Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 255-3041 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C
Λειτουργήστε Ώρα 50ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 120A Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 4.2 W
πηνίο Τρέχουσα 353mA