Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > ADJH22005
ADJH22005
ADJH22005
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ADJH22005 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ADJH22005
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 5V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ADJH22005 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13598 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 3.75 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) - Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 480VAC - Max Σειρά ADJH
Χρόνος αποδέσμευσης 20ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 255-5879
ADJH22005-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 5VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 50A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 5VDC
Coil Τύπος Latching, Single Coil πηνίο Αντίσταση 25 Ohms
πηνίο ισχύος 1 W πηνίο Τρέχουσα 200mA