ADJ24012
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ADJ24012 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος |
ADJ24012 |
| Κατασκευαστής |
Panasonic |
| Περιγραφή |
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS |
In Stock 10299 pcs |
Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
| 100 pcs | 300 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος |
ADJ24012 |
Κατασκευαστής |
Panasonic |
| Περιγραφή |
| Διαθέσιμη ποσότητα |
10299 pcs |
Φύλλο δεδομένων |
ADJ Series |
| Κατηγορία |
Ηλεκτρονόμοι |
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) |
8.4 VDC |
| Απενεργοποίηση Τάσης (Min) |
Στυλ λήξης |
PC Pin |
| εναλλαγή τάσης |
250VAC - Max |
Σειρά |
ADJ |
| Χρόνος αποδέσμευσης |
20ms |
Τύπος ρελέ |
General Purpose |
| Συσκευασία |
Tube |
Αλλα ονόματα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας |
-40°C ~ 70°C |
Λειτουργήστε Ώρα |
20ms |
| τοποθέτηση Τύπος |
Through Hole |
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) |
1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time |
8 Weeks |
Lead free / RoHS Compliant |
| Χαρακτηριστικά |
Sealed - Fully |
Λεπτομερής περιγραφή |
General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole |
| Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) |
16A |
Επικοινωνία Υλικό |
Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Φόρμα Επικοινωνίας |
SPST-NO (1 Form A) |
πηνίο τάσης |
12VDC |
| Coil Τύπος |
Latching, Dual Coil |
πηνίο Αντίσταση |
576 Ohms |
| πηνίο ισχύος |
250 mW |
πηνίο Τρέχουσα |
20.8mA |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
ADJ23112
- Κατασκευαστές:
- Περιγραφή:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
- Σε απόθεμα:
7548
- Μέρος#:
ADJ25006
- Κατασκευαστές:
- Περιγραφή:
ADJ(DJ) RELAY (FLUX, 1A, SINGLE-
- Σε απόθεμα:
9507
ADJ(DJ) RELAY (SEALED, 1A, SINGL
ADJ(DJ) RELAY(FLUX 1A 2-COIL LAT
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 6V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 6V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V