Σπίτι > Προϊόντα > Διακόπτες > Snap δράσης, διακόπτες ορίου > ABJ1516619
ABJ1516619
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ABJ1516619 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ABJ1516619
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ABJ1516619 Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 5398 pcs Φύλλο δεδομένων ABJ(BJ) Datasheet
Κατηγορία Διακόπτες Τάση Αξιολόγηση - DC 30V
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά ABJ
Δύναμη απελευθέρωσης 5.099gf Pretravel 0.120" (3.0mm)
Συσκευασία Bulk Overtravel 0.020" (0.5mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Θέση λειτουργίας 0.516" (13.1mm)
Δύναμη λειτουργίας 65gf τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 6,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι 0.020" (0.5mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA (AC/DC)