Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 80SXE47M
80SXE47M
80SXE47M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 80SXE47M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 80SXE47M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SXE SERIES - OSCON THT TYPE 80V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 80SXE47M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή SXE SERIES - OSCON THT TYPE 80V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74974 pcs Φύλλο δεδομένων SXE, SXV OS-CON™ Series, 63V,80V Line ExtensionOS-CON™ Capacitors Product CatalogConductive Poly Alum Caps, Part Number GuideSXE, SXV OS-CON™ Series, Product InfoConductive Poly Alum Solid Caps, Product GuideSXE OS-CON™ Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 80V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά OS-CON™, SXE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 49mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 980mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -