Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 6SEP820M+T
6SEP820M+T
6SEP820M+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 6SEP820M+T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 6SEP820M+T
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 6SEP820M+T Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83115 pcs Φύλλο δεδομένων 6SEP820M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά OS-CON™, SEP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 272mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.44A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα P16417CT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 12 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 820µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
6SEP470M+TSS Image
  • Μέρος#:6SEP470M+TSS
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
  • Σε απόθεμα:97942
6SEP820M Image
  • Μέρος#:6SEP820M