Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Τρανζίστορ - διπολική (BJT) - ενιαία > 2SD241300L
2SD241300L
2SD241300L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2SD241300L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2SD241300L
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS NPN 400V 0.1A MINI PWR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2SD241300L Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS NPN 400V 0.1A MINI PWR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 230733 pcs Φύλλο δεδομένων 2SD2413 Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 400V
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 5mA, 50mA transistor Τύπος NPN
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MiniP3-F1 Σειρά -
Ισχύς - Max 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-243AA Αλλα ονόματα 2SD241300LTR
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Συχνότητα - Μετάβαση 40MHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 400V 100mA 40MHz 1W Surface Mount MiniP3-F1
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 30mA, 5V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) -
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100mA Αριθμός μέρους βάσης 2SD2413