Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Τρανζίστορ - διπολική (BJT) - ενιαία > 2SC536300L
2SC536300L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2SC536300L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2SC536300L
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS NPN 6V 0.03A SS-MINI 3P
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 2SC536300L Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS NPN 6V 0.03A SS-MINI 3P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5042 pcs Φύλλο δεδομένων 2SC5363 Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 6V
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic - transistor Τύπος NPN
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SSmini3-G1 Σειρά -
Ισχύς - Max 125mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-75, SOT-416 Αλλα ονόματα 2SC536300LTR
Θερμοκρασία λειτουργίας 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Συχνότητα - Μετάβαση 10GHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 6V 30mA 10GHz 125mW Surface Mount SSmini3-G1
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 40 @ 10mA, 3V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) -
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 30mA Αριθμός μέρους βάσης 2SC5363