Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Τρανζίστορ - διπολική (BJT) - ενιαία > 2SC15090R
2SC15090R
2SC15090R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2SC15090R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2SC15090R
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS NPN 80V 0.5A TO-92L
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 2SC15090R Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS NPN 80V 0.5A TO-92L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6002 pcs Φύλλο δεδομένων 2SC15090x Datasheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 80V
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 30mA, 300mA transistor Τύπος NPN
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92L-A1 Σειρά -
Ισχύς - Max 750mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 Long Body Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Μετάβαση 120MHz
Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 500mA 120MHz 750mW Through Hole TO-92L-A1 DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 130 @ 150mA, 10V
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 100nA (ICBO) Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 500mA