2SB07100SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2SB07100SL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 2SB07100SL |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Περιγραφή | TRANS PNP 25V 0.5A MINI 3P |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 2SB07100SL | Κατασκευαστής | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TRANS PNP 25V 0.5A MINI 3P | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4209 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) | 25V |
| VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic | 600mV @ 30mA, 300mA | transistor Τύπος | PNP |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Mini3-G1 | Σειρά | - |
| Ισχύς - Max | 200mW | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 150°C (TJ) | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα - Μετάβαση | 200MHz | Λεπτομερής περιγραφή | Bipolar (BJT) Transistor PNP 25V 500mA 200MHz 200mW Surface Mount Mini3-G1 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 170 @ 150mA, 10V | Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) | 100nA (ICBO) |
| Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) | 500mA | Αριθμός μέρους βάσης | 2SB0710 |