Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Τρανζίστορ - διπολική (BJT) - ενιαία > 2SA20090SL
2SA20090SL
2SA20090SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2SA20090SL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2SA20090SL
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS PNP 120V 0.02A SMINI-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2SA20090SL Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή TRANS PNP 120V 0.02A SMINI-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 379172 pcs Φύλλο δεδομένων 2SA20090SL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 120V
VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 2mA, 20mA transistor Τύπος PNP
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMini3-G1 Σειρά -
Ισχύς - Max 150mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-70, SOT-323 Αλλα ονόματα 2SA20090SLTR
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Συχνότητα - Μετάβαση 200MHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor PNP 120V 20mA 200MHz 150mW Surface Mount SMini3-G1
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 260 @ 2mA, 5V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 20mA Αριθμός μέρους βάσης 2SA2009