Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 25SEK82M
25SEK82M
25SEK82M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 25SEK82M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 25SEK82M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 25SEK82M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά OS-CON™, SEK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 48mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 960mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -