Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 16SVPF560M
16SVPF560M
16SVPF560M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16SVPF560M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16SVPF560M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs800 pcs1200 pcs
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16SVPF560M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 560UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά OS-CON™, SVPF Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 247.5mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.95A @ 100kHz Ακροαματικότητα -