Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 16SEPC270M
16SEPC270M
16SEPC270M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 16SEPC270M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 16SEPC270M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 16SEPC270M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 148660 pcs Φύλλο δεδομένων 16SEPC270M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 16V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά OS-CON™, SEPC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 250mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα P16297 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 11 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 11 mOhm 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 270µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
16SEPC220MD Image
  • Μέρος#:16SEPC220MD
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H